نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
ترخيص كاغذ و واردات كاغذ مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ترخيص كارا
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۰:۰۲

ترخيص كاغذ و واردات كاغذ

از زمان هاي بسيار قديم تا كنون  قابل اعتمادترين وسيله انتقال افكار و انديشه هاي بشر كاغذ بوده است و نقش مهمي در انتقال تجربيات و دانش هاي بشري به زمان حال داشته است.به همين دليل كاغذ يكي از پر كاربرد ترين و مهم ترين كالاهايي مي باشد كه روزانه در سراسر جهان در حال استفاده است. اين محصول از زمان اختراع تا به كنون تغييرات فراواني يافته و در ابعاد، رنگ و شكل هاي گوناگون با كاربري هاي متفاوت در بازار وجود دارد.

در طي ساليان اخير همان گونه كه تنوع كاغذ افزايش يافت، واردات آن نيز از كشورهاي مختلف روند سعودي پيدا كرد. از آن جايي كه توليد كاغذ نياز به هزينه ي فراوان دارد و مصرف آن در كشور بيش تر از توليد مي باشد در نتيجه شركتهاي بازرگاني واردات و صادرات فراواني به امور واردات كاغذ در حال فعاليت هستند.كه شركت بازرگاني ترخيص كارا با تجربه چندين ساله يكي از برترين شركت هاي ترخيص كار گمركي در زمينه واردات كاغذ كاغذ مي باشد.

همانطور كه مي دانيم در گمرك جمهوري اسلامي ايران هر كالايي بر اساس مشخصه هاي خاصي كه دارد براساس سيستم هماهنگ كد گذاري كه يك سيستم يكپارچه و جهاني است كه ميان گمرك هاي كشور هاي مختلف مرسوم بوده و مورد استفاده قرار مي گيرد تعرفه بندي مي شود ، كاغذ از آن دسته كالاهايي است كه به دليل تنوع فراوان داراي كد تعرفه هاي متنوع و زيادي است. حق العمل كار گمركي يا ترخيص كار گمرك براي ترخيص كالا به طور صحيح و با حداقل هزينه و جلوگيري از جرايم اظهار نا صحيح كالا هنگام انجام تشريفات گمركي  و ترخيص كالا بايد توجه كافي به دسته بندي كالايي سيستم هماهنگ كد گذاري داشته باشد و  بداند كه محموله كاغذ وي بنا بر نوع آن در كدام كد تعرفه  و بنا بر مبدا كالا و زمان توليد و برند كالا با چه ارزشي نزد گمرك ارزش گذاري مي گردد و در كدام كد تعرفه كالاي براي اظهار واردات كالا قرار دارد.

[av_icon_box position='top' boxed='' icon='1' font='entypo-fontello' title='شركت بازرگاني واردات و صادرات' link='manually,http://tarkhiskara.com/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%86%db%8c/' linktarget='_blank' linkelement='' font_color='' custom_title='' custom_content='' color='' custom_bg='' custom_font='' custom_border='']

خدمات بازرگاني ، ترخيص كالا و ثبت سفارش واردات كالا تخصص ماست

شركت ترخيص كالا و بازرگاني صادرات و وارداتترخيص كارا “در تمام حوزه هاي خدمات بازرگاني، واردات كالا ، صادرات، ترخيص كالا از گمرك و … به ارائه خدمات مي پردازد.

شما مي توانيد براي ثبت سفارش كالا از چين ،  واردات كالا از چين ، واردات از تركيه ، واردات از آلمان , واردات از ايتاليا  واردات از چين و از ساير كشور ها با ما تماس بگيريد.

براي تماس با كارشناسان شركت بازرگاني و ترخيص كارا مي توانيد از طريق شماره هاي زير اقدام فرماييد :

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

[/av_icon_box]

 

ترخيص كاغذ و واردات كاغذ

به همين دليل به شركت هاي وارداتي و شركت هاي صادرات و واردات پيشنهاد مي شود كه قبل از هر اقدامي از متخصصين در حوزه گمركي و تعيين ارزش و تعرفه واردات كالا و مجوز هاي موردي در اين زمينه مشاوره بازرگاني لازم را دريافت نمايند و امور گمركي  و واردات كالا از مبدا را منجمله خدمات بازرگاني در مبدا و بازرسي و حمل بين المللي را به عهده شركت هاي بازرگاني صادرات و واردات با سابقه و توانمندي در ترخيص كالا قرار دهند تا بدون نگراني و مشكلي محموله ورق يا رول هاي كاغذشان در كم ترين زمان از انبار مبدا خريدار حمل و  در گمرك مقصد ترخيص شود. شركت بازرگاني صادرات و واردات ترخيص كار ا از اولين مرحله ي انجام ثبت سفارش كاغذ و دريافت مجوز هاي واردات در وزارت بازرگاني و ثبت سفارش واردات در سامانه ي ثبتارش وزارت صنعت، معدن و تجارت و سامانه ي جامع تجارت ايران تا مرحله ي ترخيص كاغذ در گمرك هاي كشور به انجام خدمات بازرگاني و ترخيص كالا  و واردات كاغذ بپردازد.

[caption id="attachment_591" align="aligncenter" width="530"]ترخيص كاغذ ترخيص كاغذ و واردات كاغذ[/caption]

با توجه به اين كه در سال هاي اخير توجه به منابع طبيعي و جنگل داري موجب جلوگيري از قطع درختان شده است توليد كاغذ در كشور مورد توجه كم تري قرار گرفته است. در نتيجه نياز كشور به كاغذ باعث شد تا واردات كاغذ به ايران در اين سال ها افزايش يابد و ورق كاغذ (يا شيت كاغذ) و رول كاغذ سهم بالايي از واردات كالا يي را به كشور به خود اختصاص دهد.

جالب است بدانيد كه ميزان نياز سالانه ي كاغذ و مواد سلولوزي در ايران بر اساس برآوردها و گزارشات در سال 93 بالغ بر دو ميليون تن مي باشد كه از اين ميزان فقط 700 هزار تن توليد در كشور ايران مي باشد و مابقي از بايد كشورهاي مختلف به كشور واردات گردد. بنابراين مي توان گفت كه 65 درصد كاغذ مصرفي كشور از طريق واردات اين كالا از ديگر مبادي تامين مي شود. قابل توجه است كه مصرف كاغذ و ميزان واردات كاغذ به كشور و توليد آن در كشور از ديرباز يكي از شاخص هاي توسعه يافتگي محسوب مي شده كه با گسترش متون الكترونيك تا حدودي اين جايگاه را از دست داده اما كاربرد اساسي و الزامي آن تا كنون به طور كامل به هيچ وجه قابل جايگزين با هيچ تكنولوژي نبوده است.

در همين راستا بايد به اين نكته اشاره شود كه كاغذ تحرير و كاغذ روزنامه از پر مصرف ترين انواع كاغذ در جمهوري اسلامي ايران جهت ترخيص كالا از گمرك مي باشد به صورتي كه سالانه در كشور براي مصارف عمومي  به 50 هزار تن كاغذ تحرير نياز است كه 80 درصد آن از طريق واردات و خريد كالا از خارج از كشور هاي ديگر تامين مي شود. با توجه به اين آمار و ارقام به خوبي مي توان نياز كشور به واردات ورق كاغذ را درك كرد و به راحتي مي توان متوجه شد كه چه حجم عظيمي از واردات و ترخيص كاغذ در گمرك هاي كشور صورت مي گيرد.

ترخيص كاغذ با ترخيص كارا

بر اساس آمار و اطلاعات به دست آمده از گمرك جمهوري اسلامي ايران در سال 93 بيش از يك ميليون تن كاغذ و مقوا با ارزشي بيش از يك ميليارد دلار از گمرك هاي ايران ترخيص شده است. كه اين مقدار واردات كاغذ و ترخيص كالا از كشورهاي مختلفي شامل واردات از چين و خريد از چين، واردات از دانمارك، واردات از تركيه، امارات متحده عربي، اسپانيا ، واردات از ايتاليا و واردات كالا از آلمان، جمهوري كره، فرانسه، هلند و كشور لهستان بوده است. تعرفه ي واردات كاغذ به كشور ايران حداقل پنج درصد مي باشد كه در هنگام ترخيص كالا در گمرك پيش از خروج كالا از گمرك و در جهت دريافت و صدور برگ سبز گمركي و پته عبوري براي ارسال به انبار خريدار بايد پرداخت شود.

همچنين شركت ترخيص كارا با سابقه در ضمينه واردات ماشين آلات برش كاغذ و تجهيزات كارخانه جات  توليد كاغذ و انجام خدمات بازرگاني و مشاوره در خصوص امور گمركي و ترخيص كالا در اين خصوص به شركت هاي توليدي داخل كشور و شركت هاي بازرگاني صادرات و واردات اقدام مي نمايد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ